Про нас

Завітайте в “Козацький стан” – справжню перлину ресторанного бізнесу Вінниччини.

Унікальний інтер’єр старовинної козацької фортеці, свіже лісове повітря, оригінальне оздоблення в народному українському стилі не може залишити байдужим жодного відвідувача.
Старовинні традиції української народної оселі, жива музика, доступні ціни для козацької кишені.
“Козацький стан” розташований в мальовничій місцевості в лісі. Всього 5 хвилин від Вінниці – і Ви на місці.
Отже, якщо ви втомилися від буденної біганини та добряче зголодніли, то завітайте сюди, перепочиньте та смачно попоїжте.. “Козацький стан” має зручний під’їзд ,достатню кількість місць для паркування. Вас зустріне обслуговуючий персонал, одягнений виключно у народне вбрання: вишиванки, плахти, намисто, шаровари,. Образа на покуті, рушники, скрині, мисники з глиняним посудом, українська піч з мальованим орнаментом, веретена – перенесуть вас у минуле та сиву давнину до витоків української народної культури.
Характерною рисою ресторану є можливість відпочивати як маленькими групками, так і великими колективами. Для всіх знайдеться окреме та затишне містечко.
Головний принцип ресторану – для Вас – тільки свіжі продукти та страви, приготовлені в той час, як Ви відпочиваєте, або спілкуєтесь з друзями. Якщо Ви поспішаєте, замовляйте заздалегідь – ми накриємо стіл до Вашого приїзду. (дивіться розділ меню)